پروژه افتر افکت تیزر تبلیغاتی بازاریابی و توضیح دهنده مناسب پروژه های تبلیغاتی، کسب و کار آنلاین، بازاریابی، توضیح درباره محصولات و غیره بصورت موشن گرافیک می باشد. در پروژه بازاریابی افتر افکت از موکاپ های گوشی, تبلت و کامپیوتر استفاده شده است که به توضیح کار با افکت های انیمیشنی و نوشتاری می پردازد.پروژه بازاریابی و کسب و کار آنلاین بصورت فلت طراحی شده است.

Remarketing Retargeting Explainer

پروژه افتر افکت ابزار موشن گرافیک برای تیزر تبلیغاتی بازاریابی

(بیشتر…)

پروژه افترافکت ابزار طراحی فلت و موشن گرافیک ، شامل ابزار های مختلف و گوناگون برای ساخت کلیپ موشن گرافیک در سبک فلت میباشد. این مجموعه در ۱۱ دسته بندی از جمله ترانزیشن، متن متحرک، اشیاء، شبکه اجتماعی، اشکال متحرک و غیره طراحی شده است. در ادامه میتوانید پیشنمایش پروژه را مشاهده کنید.

 

پروژه افتر افکت ابزار طراحی فلت و موشن گرافیک

(بیشتر…)

پروژه افتر افکت ابزار طراحی کاراکتر موشن گرافیک ، شامل مجموعه ای بی نظیر از ابزار و شخصیت های موشن گرافیک مناسب برای ساخت کلیپ های تبلیغاتی موشن و اینفوگرافیک می باشد. این مجموعه دارای تعداد زیادی کاراکتر انیمیشنی با قابلیت های سفارشی سازی است. ساخت کاراکتر موشن گرافیک یک پروسه طولانی و نفس گیر می باشد چرا که باید تمامی اجزای بدن را بطور جداگانه ساخته و آنرا متحرک کنید. در پروژه ای که برای شما کاربران سایت بهگرافیک قرار داده ایم, ابزار هایی از جمله مدل بدون, سر, صورت, دست, پا, جنسیت کاراکتر و غیره وجود دارد که با انتخاب هر کدام می توانید کاراکتر مورد سلیقه خود را بسازید. با استفاده از کنترلر های انیمیشین قرار داده شده در این پروژه می توانید با چند کلیک عملیات انیمیشن سازی را انجام دهید. در ادامه به جزئیات و ویژگی های این ابزار خواهیم پرداخت.

پروژه افتر افکت ابزار طراحی کاراکتر موشن گرافیک - Design and Motion Character Kit

(بیشتر…)

پروژه افتر افکت ابزار کاراکتر انیمیشنی موشن گرافیک ، ابزار بی نظیر و کاربردی جهت ایجاد کاراکتر های انیمیشنی مناسب برای کلیپ های موشن گرافیک و توضیح دهنده می باشد. ایده اصلی این پروژه ابزار پایه بازاریابی کسب و کار به همراه تعداد زیادی از ویژگی های خاص و با قابلیت تغییر داستان و عنصر به طور جداگانه است. این بسته شامل بیش از ۵۰۰ ابزار منحصر به فرد موشن گرافیک است که می توانید آنها را در پروژه های مختلف با امکان سفارشی سازی استفاده کنید. همچنین با “سیستم شخصیت نامحدود” شما می توانید شخصیت های شگفت انگیز ایجاد کنید. بطور کلی این مجموعه یکی از بزرگترین ابزار های ساخت کاراکتر انیمیشنی مناسب برای کلیپ های تبلیغاتی, اینفوگرافیک, بازایابی, موشن گرافیک و غیره است. در ادامه ویژگی و امکانات این پکیج را خواهیم گفت.

پروژه افتر افکت ابزار کاراکتر انیمیشنی توضیح دهنده موشن گرافیک

(بیشتر…)

پروژه افترافکت ساخت کاراکتر انیمیشنی ، ابزار بی نظیر و کاربردی برای ساخت کاراکتری های انیمیشنی، کارتونی و موشن گرافیک می باشد. این ابزار دارای گزینه های زیادی برای سفارشی سازی دارد، بطوری که می توانید اجزای صورت، حرکت دست، مدل لباس و حرکات کاراکتر را تعیین کنید. این ابزار موشن گرافیک همچنین دارای لیستی از مدل مو, سر, سبیل, ریش, مدل لباس زنانه و مردانه می باشد. با قرار دادن فایل صوتی, صدا با لب کاراکتر همگام سازی شده و حرکت لب بصورت انیمیشنی ایجاد خواهد شد. بی شک این مجموعه یکی از بهترین ابزار ها جهت ساخت کاراکتر انیمیشنی است. برای ساخت کاراکتر های متحرک نیاز به زمان زیادیست, اما با این مجموعه می توانید در کمترین زمان و فقط با Drag کردن مدل انتخابیتان, کاراکتر انیمیشنی خود را بسازید. در ادامه به ویژگی و امکانا ت این پروژه می پردازیم.

پروژه افتر افکت ساخت کاراکتر انیمیشنی

(بیشتر…)

پروژه آماده افتر افکت ابزار موشن گرافیک Videohive Motion Graphics Pack ، پکیج بی نظیر شامل ابزار موشن گرافیک به همراه صحنه های آماده و قابل ویرایش است. این پکیج دارای ۱۰۰ المنت انیمیشنی، ۲۴ جایگاه متن، فیلم و عکس با قابلیت سفارشی سازی می باشد. این پکیج شامل تمامی ابزار های مورد نیاز برای خلق یک ویدئوی موشن گرافیک حرفه ای است که به راحتی و با Drag کردن هر عنصر قادرید در پروژه خود از آن استفاده کنید. ممکن است کار با این پکیج سخت به نظر آید، اما با مشاهده فیلم آموزشی قرار داده شده درون فایل می توانید به خوبی از پس آن بر بیایید. در ادامه می توانید پیشنمایش کامل ابزار موشن گرافیک افتر افکت را مشاهده کنید.

 

پروژه افتر افکت پکیج موشن گرافیک - Videohive Motion Graphics Pack

(بیشتر…)

پروژه افترافکت ۱۰۰۰ آیکون انیمیشنی فلت ، شامل مجموعه ای از آیکون های انیمیشنی متحرک در سبک فلت است که مناسب پروژه موشن گرافیک میباشد. این مجموعه در دسته بندی های مختلف از جمله، خوراکی، نوشیدنی، عروسی، ابزار و وسایل، اسباب بازی و غیره طراحی شده است. در ادامه میتوانید پیشنمایش کامل پروژه را مشاهده کنید.

 

پروژه افتر افکت 1000 آیکون انیمیشنی فلت - 1000+ Flat Animated Icons Pack

(بیشتر…)